środa, 21 grudnia 2011

Wieniec -stroik

Dzięki uprzejmości i wsparciu pewnej osoby (dziękuję Ci) powstała fajna dekoracja na święta do świec, które często płoną wieczorami w moim domu i nadają klimat. Wykonanie zajęło sporo czasu i cierpliwości, ale efekt wynagradza nawet obolałe palce.







poniedziałek, 19 grudnia 2011

Karnety

W sobotnie popołudnie zagoniłam dzieciaki do stołu i postanowiłam, że zrobimy jakieś plastyczne prace, a następnie karnety do prezentów. Oto efekty pracy, jedne pod ścisłym okiem mamy a inne somowolka.







Choinka Zuzi, połączenie plasteliny i farb w sztyfcie, które bardzo przypadły jej do gusty.



Bałwanek Pawełka z pomocą Taty, również z użyciem plasteliny i farb w sztyfcie.

Anioł

W przedszkolu odbyły się Jasełka i Zuzia wystąpiła w roli anioła, więc mama tym razem postawiła na wersje nowoczesną i ubrała dziecko na biało z tego co było w domu. Zuzia wypadła świetnie bo bardzo lubi grać w przedstawieniach i po całej imprezie zapozowała Tatusiowi przed obiektywem. Ona ma coś w sobie i kiedy widzi aparat nie potrafi się powstrzymać. Prezentuję wam Zuzie jako Anioł modelka ;)








środa, 14 grudnia 2011

Firmowe zamówienie

Firma "DZIEDZIK" zamówiła u mnie bombki dla swoich klientów w konkretnych kolorach i oto one.






Sople na choinkę c.d.

Tym razem sople trochę w innych kolorach niż natura przewidziała, ale stworzone z powodów choinki. W tym roku choinka mieni się czerwienią i złotem.





Gdy rozłożyłam swój kramik z koralikami okazało się, że mam jeszcze w fioletowym kolorze i nie mogłam się powstrzymać, żeby coś z nich nie zrobić.